درباره آسام

 

 

گام نخست

سال ۱۳۷۹ درسایه کوه یافته، شهرک صنعتی شماره دو خرم آباد لرستان شاهد آغازین گام‌های یک واحد تولیدی بنام آسام صنایع جهان بود. این واحد تولیدی در زمینی به وسعت  ۱۰۰۰۰متر مربع فعالیت خود را آغاز  کرد.

راه دشوار

این مجموعه که با هدف تولید ذوب سنگ آغاز به کار کرده بود با تحقیقات و مجموعه تجارب صنعتی مدیرعامل شرکت برای دستیابی به این محصول از هیچ تلاشی دست برنداشت اما به دلیل عدم حمایت دست اندرکاران حوزه صنعت از این پروژه و حمایت نکردن از تولید محصولات داخلی، پس از چندین سال کار و تلاش شبانه روزی، فعالیت شرکت در حوزه تولید سنگ‌های ضد اسید متوقف شد.

آسام در دومین گام

در سال ۱۳۸۸ بار دیگر چرخ‌های صنعت در مجموعه آسام صنایع جهان به حرکت درآمدند. یک شروع دیگر و محصولی جدید بر مبنای نیاز داخلی در راس کار قرار داده شد.آغازگر این راه، تولید پرلیت دانه بندی و منبسط شده آسام بود که راه را برای تولیدات اصلی شرکت هموارتر می کرد.

 

تولید و اشتغال سومین گام

در سال ۱۳۹۵ پس از بررسی و تحقیقات متعدد، تیم آسام صنایع جهان تولید قطعات بتنی و بلوک سبک را در سبد تولید خود وارد کرد. در حال حاضر محصولاتی شامل بلوک سبک با اختلاط پرلیتی، بلوک سیمانی و جدول پرسی در ابعاد متفاوت، همچنین باکس بتنی و فلاورباکس در مجموعه محصولات تولیدی شرکت قرار دارند.

 

 

ماموریت آسام

اکنون پس از گذشت چندین سال، آسام صنایع جهان با هدف ایجاد اشتغال و کارآفرینی در حوزه ساخت و ساز و در راستای استفاده بهینه از مواد کانی استان، مقاوم و پایدار در این عرصه فعال بوده و راه‌های دستیابی به تولید با کیفیت محصولات جدید را در اولوویت کار قرار داده است.

 

چشم انداز

  مجموعه آسام صنایع جهان، افزایش محصولات و تامین قطعات مورد نیاز صنعت ساخت و ساز را بیش از پیش مورد توجه قرار داده است. این مجموعه سعی دارد طی پنج سال آتی بعنوان بزرگترین تامین کننده مصالح ساختمانی غرب کشور فعالیت کند.

 

 

اگرچه از گذشته تا به امروز راه تولید هموار نبوده و با فراز و نشیب های متعددی همراه بوده است اما

مجموعه آسام صنایع جهان در تلاش برای تحقق بخشیدن به اهداف شرکت با تکیه بر الطاف الهی هر روز قدم های محکم تری را به جلو بر‌می دارد.