درباره ما

کیفیت بلوک‌های آسام چگونه است؟
بلوک‌های آسام با دستگاه‌های تمام اتوماتیک دارای ویبره و پرس تولید می‌شوند ، به همین دلیل دارای مقاومت بالا می باشند. همچنین کیفیت بلوک ها توسط اداره استاندارد مورد آزمایش قرار می‌گیرد و با تایید مسئول کنترل کیفی وارد بازار می‌شوند.

ایا جداول آسام با دستگاه های پرسی تولید می‌شود؟
بله، بلوک ‌های آسام با دستگاه‌های تمام اتوماتیک ویبره، پرس می‌شوند.

انواع بلوک شرکت آسام شامل چه مواردی است؟
۱-بلوک سبک

۲- بلوک بتنی

انواع بلوک های اسام در چه ابعادی تولید می شود؟
بلوک های آسام در ابعاد متفاوتی تولید می شود. مشتریان گرامی می توانند با مراجعه به صفحه تماس با آسام اطلاعات مورد نظر را کسب کنند .

بلوک های آسام با چه وزن هایی تولید می شود؟
وزن بلوک های آسام متفاوت است. مشتریان آسام می‌‌توانند به صفحه تماس با آسام مراجعه نمایند.


هزینه حمل و بارگیری محصولات آسام چگونه است؟
هزینه حمل و بارگیری محصولات اسام به عهده مشتری می باشد.

آیا محصولات آسام بصورت بسته بندی به فروش می رسد؟
محصولات آسام بطور پیش فرض بسته بندی نمی شود اما به درخواست مشتری بلوک های پالتی قابل اجرا می باشد.

پخش ویدیو
سالهای فعالیت
0
مشتریان راضی
0
پروژه های تحویل شده
0
پروژه های تحویل شده
0

درباره آسام

گام نخست

سال ۱۳۷۹ درسایه کوه یافته، شهرک صنعتی شماره دو خرم آباد لرستان شاهد آغازین گام‌های یک واحد تولیدی بنام آسام صنایع جهان بود. این واحد تولیدی در زمینی به وسعت ۱۰۰۰۰متر مربع فعالیت خود را آغاز کرد.

راه دشوار

این مجموعه که با هدف تولید ذوب سنگ آغاز به کار کرده بود با تحقیقات و مجموعه تجارب صنعتی مدیرعامل شرکت برای دستیابی به این محصول از هیچ تلاشی دست برنداشت اما به دلیل عدم حمایت دست اندرکاران حوزه صنعت از این پروژه و حمایت نکردن از تولید محصولات داخلی، پس از چندین سال کار و تلاش شبانه روزی، فعالیت شرکت در حوزه تولید سنگ‌های ضد اسید متوقف شد.

آسام در دومین گام

در سال ۱۳۸۸ بار دیگر چرخ‌های صنعت در مجموعه آسام صنایع جهان به حرکت درآمدند. یک شروع دیگر و محصولی جدید بر مبنای نیاز داخلی در راس کار قرار داده شد.آغازگر این راه، تولید پرلیت دانه بندی و منبسط شده آسام بود که راه را برای تولیدات اصلی شرکت هموارتر می کرد.

تولید و اشتغال سومین گام

در سال ۱۳۹۵ پس از بررسی و تحقیقات متعدد، تیم آسام صنایع جهان تولید قطعات بتنی و بلوک سبک را در سبد تولید خود وارد کرد. در حال حاضر محصولاتی شامل بلوک سبک با اختلاط پرلیتی، بلوک سیمانی و جدول پرسی در ابعاد متفاوت، همچنین باکس بتنی و فلاورباکس در مجموعه محصولات تولیدی شرکت قرار دارند.

ماموریت آسام

اکنون پس از گذشت چندین سال، آسام صنایع جهان با هدف ایجاد اشتغال و کارآفرینی در حوزه ساخت و ساز و در راستای استفاده بهینه از مواد کانی استان، مقاوم و پایدار در این عرصه فعال بوده و راه‌های دستیابی به تولید با کیفیت محصولات جدید را در اولوویت کار قرار داده است.

چشم انداز

مجموعه آسام صنایع جهان، افزایش محصولات و تامین قطعات مورد نیاز صنعت ساخت و ساز را بیش از پیش مورد توجه قرار داده است. این مجموعه سعی دارد طی پنج سال آتی بعنوان بزرگترین تامین کننده مصالح ساختمانی غرب کشور فعالیت کند.

چرا ما را انتخاب کنید؟

ارتباطی

مهارت ارتباطی همهٔ راه های ارتباطی را شامل می‌شود: از ارتباط کلامی تا ارتباط غیرکلامی، از دیدار حضوری تا گفتگوی آنلاین، از نامه نگاری تا ارسال ایمیل.

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی از مشتری برای تجارت شما مهم است، زیرا وجود پشتیبانی برای کمک به حل سریع و موثر مشکلات مشتری و ایجاد رضایت مشتری کلیدی است. این در نهایت بر حفظ مشتری، ارزش مادام العمر مشتری و شهرت برند تأثیر می گذارد.

رشد درآمد

بسیاری از تحلیل‌های نظری و تجربی رشد اقتصادی، نقش اصلی را به سطح سرمایه انسانی یک کشور نسبت می‌دهند که به عنوان مهارت‌های جمعیت یا نیروی کار تعریف می‌شود. سرمایه انسانی در هر دو مدل رشد نئوکلاسیک و درون‌زا لحاظ شده‌است

تعمیر و نگهداری سیستم

هر چه سطح ماشین‌آلات شما پیشرفته‌تر و پیچیده‌تر باشد، احتمالا باید علاوه بر نیروهای داخلی، بخشی از وظایف تخصصی را به نیروهای متخصص خارج از سازمان برون‌سپاری کنید؛ این کار را بسیاری از کارخانه‌ها و شرکت‌های تولیدی انجام می‌دهند.

علاقه مند به همکاری هستید؟

گرچه از گذشته تا به امروز راه تولید هموار نبوده و با فراز و نشیب های متعددی همراه بوده است اما

مجموعه آسام صنایع جهان در تلاش برای تحقق بخشیدن به اهداف شرکت با تکیه بر الطاف الهی هر روز قدم های محکم تری را به جلو بر‌می دارد.